utorak, 30. travnja 2019.

GAME OF THRONES EPISODE 19

REZIME 19. KOLA

Dominantan povratak Kostrča na vrh. Bok prvi put do sigurno-sigurne pozicije, tj. 12. mjesta. Sloga nije doputovala na gostovanje u Brčko. D. Svilaj i Sibovac podijelili bodove. Hajduk u općinskom derbiju skinuo vodeći Napredak sa vrha. U Domaljevcu ostala sva tri boda.

Gostujuće momčadi ponovno neprepoznatljive, samo dva postignuta pogotka i jedan osvojeni bod.

SPORTSKO PITANJE OVE NOGOMETNE POLUSEZONE ???

Čemu, čak 22 žuta i 5 crvenih kartona, u samo 5 nogometnih utakmica ! ! !

Zna se da iz lige ispasti neće nitko, zna se tko će u viši rang, samo se još ne zna tko će biti prvi.

Stadion NK „Hajduk“ u Orašju, gledatelja 100.

NK „Hajduk“ Orašje – NK „Napredak“ Matići (1:0) 1 : 0

Alan Rabić, 12. min.

Dva žuta kartona.

Nakon prezentiranih prvih pet kola, očekivali smo ipak više od Napretka. Razumijemo loše vrijeme, nesretno primljen pogodak, nekoliko neobjašnjivih promašaja, ali smo se nadali ipak više. Kako rezultatski, tako i igrački.

Je li ovo bio samo loš dan ili nešto drugo ? U nedjelju je pravi ispit zrelosti za ovu generaciju, dolazi FK Dizdaruša. Samim tim, njima ćemo dati da konkretno odgovore na ovo pitanje već u nedjelju.

Sretno ! ! !

Stadion „Brdo“ u Kostrču, gledatelja 150.

NA BRDU, KOSTRČ PRETEKAO NAPREDAK, RAŠIĆ, RAKIĆA.

HNK „Kostrč“ – NK „Dragovoljac“ Novo Selo (3:0) 5:1

Pet žuti, jedan crveni karton.

Nakon brzog vodstva domaće momčadi, gosti su uspjeli sati na loptu, preuzeti inicijativu, ali ne i promijeniti rezultat.
Prijelomni trenutak utakmice, je pojava I. Rašića na sceni. Prvi topnik sada ne samo Kostrča nego i lige (17), prelijepim pogotkom povećava vodstvo na 2:0, da bi u 24. min. zabio i za 3:0. Rezultat sa kojim se otišlo na odmor.
Drugo poluvrijeme su obilježili rašićev treći pogodak za 4:0, utješni pogodak I. Studenovića za 4:1, i odjavni Perice Živković za 5:1.

Stadion NK "Vitanovići 78".

NK „Vitanovići 78“ – NK „19. srpanj“ 3:1 (5:1)

Golova 6, super. Žutih kartona 9.

Kapetan T. Grgić, kapetanski u 2. minuti susreta za 0:1. Vedran Jokić 1:1, 8. min. Kreč, siguran realizator Enko Ahmetašević 2:1, za domaćina. 3:1, Igor Lepan 27. min. Ilija Grgić 4:1, i Enko Ahmetašević 5:1.

Stadion „Jelas“ u Domaljevcu, gledatelja 300.