NK „Napredak“ NK „Sloga“ Prud (1:0) 1 : 1

NK „Napredak“ NK „Sloga“  Prud (1:0) 1 : 1
Mateo Martinović 1:0
Mićo Zorić 1:1

Sastav: NK „Napredak“ Matići
Paradžiković, Martinović, Orkić, Martinović, Orkić, Pejičić, Gajčević, Marić, Marković, Orkić, Neretljak (D.Pejičić)

Dosta sadržajnije prvo poluvrijeme utakmice, u kom je Napredak iz prekida sasvim zasluženo došao u prednost, preko M. Martinović. Vrijedi napomenuti da je u ovom dijelu igre Napredak imao još 3-4 izgledne prigode za postizanje pogotka.
U drugom poluvremenu intenzitet igre je pao, što se posebno odrazilo na igru domaće momčadi. U ovakvoj konstelaciji snaga iskusnija momčad iz Pruda, iako je u tom dijelu igrala sa igračem manje. Uspjela je materijalizirati i poravnati rezultat na 1:1, što se na kraju pokazalo i kao krajnji rezultat.