ponedjeljak, 16. rujna 2019.

5. KOLO PŽL POSAVINE

PETO KOLO, PRVE ŽUPANIJSKE LIGE POSAVINE

U derbiju 5. kola Prve nogometne lige Županije Posavske nakon potpunog preokreta slavila „Sloga“.  U O. Luci dva preokreta. U Vitanovića gosti došli u vodstvo, domaćini slavili. Dragovoljac u tvrdoj utakmici slavio na domaćem terenu. Dizdaruša prema očekivanju, Mladost D. teže nego li se očekivalo.  U Špionici proradili strijelci.

Najviše pogodaka navijači su vidjeli u O. Luci i Špionici, a najefikasniji su bili nogometaši Dizdaruše i Frankopana sa po šest postignutih pogodaka.

Najmanje pogodaka se moglo vidjeti u N. Selu, a ovaj put dvije momčad nisu postigle pogotke, Bok i Mladost S.

I pored tog što su V. Trifunović (Frankopan), Hožići i Mrkaljević (Dizdaruša) zabili po tri pogotka za svoje momčadi. Mi smo ovo kolo vagali, ali se nismo mogli odlučiti za igrača kola između M. Paradžika (Sloga P.) i I. Kopića (O. Luka). Uz to što su postigli po dva pogotka, oni su svojim golovima preokrenuli rezultate utakmica u svoju korist, a njihovi klubovi osvojili cijeli plijen.

Gosti su vodili u O. Luci, Vitanovićima i Prudu, ali niti jedan jedini bod nije otišao gostujućim momčadima.

Prvi poraz je doživio Napredak, a prva tri boda osvojili su: Vitanovići 78, Dragovoljac i 19. srpanj.
Bez pobjede je još samo, Mladost Sibovac, a bez poraza su: Dizdaruša, Sloga P. i Mladost D.

SEMAFOR

Ukupno 35 pogodak. Domaćini 27, gosti 8 golova, sasvim lijepih 5 golova po utakmici.

3 : 2, Mato Paradžik
Početak iz snova. U prvih 15 minuta šanse su se redale kao na pokretnoj traci. T. Mikić nakon što je brutalno solimo dva igrača sa vrha kaznenog prostora pogađa za 0:1.
Utakmica i dalje ide u odličnom pravcu, istina ponovno ne koristimo dva zicera, jednog od njih je zapucao i D. Mikić, koji se nakon samo koji minut ponovno nalazi u istoj situaciji, ali ovaj put reagira puno bolje i konkretnije, 0:2 a igrala se tek 17 minuta.
Sve je izgledalo idealno i nitko nije mogao niti zamisliti da se može dogoditi takav pad, dekoncentracija i na kraju nažalost preokret.
Minuta 39. centaršut na drugu stativu, naši već mislima u svlačionici. Robert Zečević ne,  koristi našu nesmotrenost i preciznim volejom pogađa nebranjeni dio mreže.
Na otvaranju drugog dijela utakmice horor scene. U minuti naša dva kiksa, koja su omogućila da se na današnjoj utakmici proslavi sa dva pogotka M. Paradžik i napravi potpuni rezultatski preokret na današnjoj utakmici.
Nakon ovog ponovno preuzimamo inicijativu, ali sa dosta nervoze i što je najpogibeljnije bez učinka. Bilježimo još dvije propuštene mat pozicije naše momčadi, što je na kraju potvrdilo da ovo nije naš dan.

U nedjelju čupanje kontra „Dragovoljca“ i da, samo da podsjetimo, OVU MOMČAD NISMO JOŠ NIKADA POBIJEDILI KUĆI.