ponedjeljak, 26. studenoga 2018.

NOVI USPJESI MATIĆKOG SPORTA

Dana 25. 11. 2018. godine u zagrebačkoj Areni održan je 20. jubilarni taekwondo turnir Jastreb Open. Na turniru sudjelovalo je 85 ekipa sa 1011 natjecatelja iz 13 zemalja. Jedna od ekipa bio je i taekwondo klub Orašje za koji nastupaju i naše dvije Matićanke. Riječ je naravno o sestrama Ivkić.

Klub iz Orašja na ovako jakom međunarodnom natjecanju osvojio je šest medalja što je svakako vrijedno pažnje i divljenja. Svaka čast trenerima i natjecateljima ovoga kluba i još puno odličja donijeli u Posavinu.

Osvajači medalja na turniru u Zagrebu

Naše dvije cure ostvarile su po tko zna koji put vrhunski rezultat. Patricia je u svojoj kategoriji zauzela drugo mjesto a Ivona je u svojoj kategoriji zauzela prvo mjesto.

Ovako izgledaju medalje osvojene u Zagrebu

Čestitke njima, njihovim roditeljima, trenerima i svima onima koji su na bilo koji način pomogli da se ostvare ovi rezultati.