SUTRA: NAPREDAK VS SLOGA

Prije najave sutrašnjeg utakmice, malo ovosezonske statistike:

Ovu polu-sezonu vodeći strijelac NK "Napredak" je Antonio Kobaš sa 6 pogodaka.

Slijedi ga Marko Augustinović sa 5...
Jedini igrač sa maksimalnom minutažom u "plavom" dresu je Kenan Arapović, sa 1080 odigranih minuta.

Slijedi ga Danijel Filipović sa 1012 minuta...

Sutra su na rasporedu prve utakmice 13. kola Druge NL FBiH

U Matićima nas očekuje ponovno interesantan okršaj na zelenom travnjaku!

NK "Napredak" i FK "Sloga Tojšići" spremaju se za još jedan međusobni susret na nogometnom terenu. Točnije, ovo će biti njihov peti međusobni obračun. Momčad "Napretka" tri puta je dijelila plijen i jedan put su poraženi od momčadi iz Tojšića.
Dakle, još nismo zabilježili službenu pobjedu protiv Sloge.

VII kolo jesen 1984.

FK „Sloga“ Tojšići - NK „Napredak“ (0:1) 1 : 1

Strijelac: 19. minut, Mato Marković – Spasoja 0:1, 63. minuta, Brdanović (11 m.) 1 : 1

Sastav NK Napredak: Filipović 8, Živković 7, A. Mikić 8, Perić 8, Orkić 8, Mišković 7, Martinović 7, I. Mikić 8, M. Mikić 8, Marković 8, G. Mikić 8.

XX kolo. Subota; 27. travanj 1985. Stadion Sloge u Tolisi

NK „NAPREDAK“ Matići - FK „SLOGA“ Tojšići (0:1) 1 : 1

IX kol Jesen 2022.

NK „NAPREDAK“ Matići - FK „SLOGA“ Tojšići 0 : 0

XXIV kolo Proljeće 2023.

FK „Sloga“ Tojšići - NK „Napredak“ 2 : 0

Oba tima ulaze u dvoboj s gorčinom iz prošlog kola. "Napredak" je pretrpio tijesan poraz na gostovanju kod Orahovice, dok je "Sloga Tojšići" doživjela razočaravajući domaći poraz od Dinama iz Donje Mahale.

Trenutačno, "Napredak" drži blagu prednost od tri boda na ljestvici u odnosu na "Slogu". Kako su obje momčadi u sigurnoj zoni, očekujemo jednu otvorenu i efikasnu utakmicu!

Pozivamo sve navijače a posebno vjerne Jastrebove da dođu i pruže svoju potporu našem klubu.